More info | |

 

27 листопада в Національній опері України відбудеться прем'єра балетного проекту "Men In Motion", у я кому візьмуть участь зірки англійської балетної сцени.


Ідея створення проекту «Men In Motion» належить прем'єру Королівського театру Великобританії Івану Путрову, а рішення щодо її реалізації прийшло після успіху в спільній роботі з легендарними Pet Shop Boys, які написали музику для сучасної постановки Івана за казкою Андерсена «The Most Incredible Thing».


Проект розкриває роль чоловіка в розвитку танцю від початку минулого століття до сьогодення і створений на честь великих танцівників: Ніжинського, Нуреєва, Баришнікова, Васильєва, Дауелла. Прем'єра відбулася в знаменитому лондонському театрі Sadler's Wells. Постановка мала приголомшливий успіх у Великобританії та інших країнах світу.


Іван Путров: Після прем'єри проекту в Великобританії, я мріяв привезти Men in Motion до рідного Києва. У цьому проекті танцюють зірки світового рівня, включаючи прем'єрів Королівського театру (Ковент Гарден, Лондон) і обрані фрагменти з кращих балетних вистав. Я неймовірно радий, що в мене буде можливість розділити сцену Національної опери України з моїми колегами. Моя мрія стала реальністю!"


У постановці візьмуть участь:
Едвард Уотсон. Прем'єр Королівського балету (Лондон);
Вадим Мунтагіров. Прем'єр Королівського балету (Лондон);
Іван Путров. Прем'єр Королівського балету (Лондон);
Мафью Бол. Королівський балет (Лондон);
Валентіно Зукетті. Королівський балет (Лондон);
Крістофер Марні. (New Adventures - трупа Мафью Борна, Лондон);
Даніел Проіетто. Норвезький Національний балет (Осло).


Деякі твори включені в програму вечора:
«Післеполудневий відпочинок Фавна» в постановці Ніжинського під музику Дебюссі;
«Ведення Троянди» Михайла Фокіна;
«TWO by TWO» Рассела Маліфанта;
«SINNERMAN» Алана Ойена під музику Ніни Сімон.